Zielone idź!

Utworzono dnia 21.09.2022

Początek roku szkolnego, to dobry czas, aby wszystkim przedszkolakom przypomnieć o zasadach bezpieczeństwa. Dlatego w poniedziałek 19 września grupa Jagódki wybrała się na edukacyjny spacer na skrzyżowania z sygnalizacją świetlną, by poćwiczyć poprawne przechodzenie przez jezdnię. Dzieci nie zapomniały o kamizelkach odblaskowych, dzięki którym były bardziej widoczne na drodze. Przedszkolaki obserwowały ruch uliczny pieszych, rowerzystów, samochodów, rozpoznawały napotkane znaki drogowe i poznawały ich znaczenie. Po powrocie do przedszkola podczas zajęć edukacyjnych dzieci dzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem, utrwalały nowe wiadomości oraz wykonywały  prace plastyczne związane z bezpieczeństwem na drodze.

Zielone idź!

Utworzono dnia 21.09.2022, 16:14