Dzień Babci i Dziadka w grupie Krasnoludki

Utworzono dnia 26.01.2022

W dniu 21stycznia w grupie Krasnoludki odbyła się uroczystości z okazji Dnia Babci  i Dziadka. Niestety w tym roku nie mogliśmy gościć dziadków w naszym przedszkolu pomimo, iż święto to na stałe wpisało się do kalendarza przedszkolnych uroczystości. Doświadczenia związane z czasem pandemii, pozwoliły nam  jeszcze bardziej docenić, jak wielkim skarbem jest babcia i dziadek. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno - miłość babci i dziadka, za którą dzieci serdecznie chciały podziękować.  Wnuczęta  z grupy Krasnoludki uczciły to święto  składając dziadkom życzenia, recytując wiersze, śpiewając piosenki oraz tańcząc. Przygotowały również drobne upominki. Dzieci pamiętały, by podziękować za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochani Dziadkowie. Krasnoludki i ich  wychowawczynie  życzą zdrowia, miłości i szacunku. Dziękujemy za przekazywaną przez Was, Drodzy Dziadkowie, mądrość życiową, doświadczenie, wszelakie rady. Dla Babć i Dziadków nagrane zostały filmy z uroczystości które zamieszczono na stronie internetowej przedszkola.

KOCHANI DZIADKOWIE!
JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!