Relaksacja w grupie Krasnoludki

Utworzono dnia 03.04.2022

1 kwietnia w grupie Krasnoludki odbyły się zajęcia prowadzone przez panie z PPP w Łęcznej. Obejmowały: ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia wizualizacyjno-odprężające, szybką relaksację, relaksację głęboką i elementy masażu. Korzyści płynące z relaksacji mają wielopłaszczyznowy charakter. Zwiększają poziom akceptacji własnej cielesności, pomagają w zmniejszeniu napięcia emocjonalnego i pozwalają na doświadczenie pozytywnych stanów emocjonalnych. Ponadto przeciwdziałają stanom lękowym, poprawią jakość snu i przeciwdziałają bezsenności, wpływają na procesy myślenia i koncentracji uwagi.

Nasze przedszkolaki bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach relaksacji. Bardzo podobały się im zabawy i ćwiczenia.

Dziękujemy za przeprowadzenie zajęć.

Relaksacja w grupie Krasnoludki

Utworzono dnia 03.04.2022, 20:52