Muchomorki działają z imPETem

Utworzono dnia 19.01.2021

Przedszkolaki z grupy Muchomorki biorą udział w projekcie "Działaj z impetem!" którego celem jest zwiększenie ilości zbieranych i poddawanych recyklingowi butelek PET. Kampania „Działaj z imPETem!” edukuje dzieci w zakresie odpowiedniego postępowania z butelkami PET. Dzięki temu krzewione są eko podstawy i two­rzone eko nawyki już od najmłodszych lat.

W ramach programu, nasza grupa została zgłoszona do udziału w konkursie plastycznym pt. „Przygody Mieci i ImPETa”, a tworzenie pracy konkursowej zostało poprzedzone przeprowadzeniem zajęć edukacyjnych „Wiem, co zrobić z butelką PET”, których celem było kształtowanie postaw ekologicznych; poznanie podstawowych pojęć i zasad postępowania z butelkami PET.

Biorąc udział w konkursie mamy szansę na wygranie wspaniałych nagród, takich jak: meble, zestawy kreatywne oraz zestawy zabawek.

Na stronie internetowej www.dzialajzimpetem.pl od 2 lutego do 5 marca 2021r. rozpocznie się głosowanie na pracę naszych przedszkolaków. Już dziś zachęcamy rodziców i wszystkich znajomych do oddawania głosów w wyznaczonym terminie!

Muchomorki działają z imPETem

Utworzono dnia 19.01.2021, 22:12