Bal karnawałowy Muchomorów

Utworzono dnia 11.02.2022
KARNAWAŁ TO CZAS TAŃCÓW, BALÓW I SZALEŃSTWA

Muchomorki również miały okazję spędzić czas przy wspólnej zabawie podczas corocznego Balu Przebierańców. 10 luty był długo wyczekiwanym dniem przez dzieci – każdy od dawna planował strój karnawałowy. Na balu pojawiły się księżniczki, wróżki, jednorożce, policjanci i wiele innych bajkowych postaci.
Wesołą zabawę uatrakcyjniły wspaniałe tańce przy dźwiękach  ulubionych dziecięcych przebojów.Dzieci wraz ze swoimi paniami bawiły się wspaniale. Uwieńczeniem balu był przepyszny, słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców naszych przedszkolaków.Był to dzień pełen wrażeń i szaleństwa. Sądząc po minach i zmęczeniu dzieci, zabawa była bardzo udana a wspomnienia na długo pozostaną w pamięci naszych przedszkolaków .

DZIĘKUJEMY RODZICOM  ZA ZAANGAŻOWANIE  W PRZYGOTOWANIE PIĘKNYCH STROJÓW KARNAWAŁOWYCH ORAZ SŁODKIEGO POCZĘSTUNKU DLA DZIECI

Bal karnawałowy Muchomorów

Utworzono dnia 11.02.2022, 20:36