Dzień Babci i Dziadka w grupie Skrzaty

Utworzono dnia 24.01.2022

„Dziś dla babci słońce mamy

i całuski dla dziadziusia,

dziś życzenia wnuczek składa

i piosenki śpiewa wnusia…”.

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu, dlatego Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście.
Dzieci z grupy „Skrzaty” przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, który ze względu na pandemię, zaprezentowały online - recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.
W przygotowanym programie artystycznym wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Przygotowały też ukochanym babciom i dziadkom, z pomocą swoich Pań, laurki z pięknymi życzeniami.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Dzień Babci i Dziadka w grupie Skrzaty

Utworzono dnia 24.01.2022, 17:06