Czerwiec Słoneczek w ogrodzie przedszkolnym

Utworzono dnia 13.06.2021

Czas niskich temperatur i niesprzyjających warunków jest już tylko wspomnieniem. Oto zbliża się bowiem lato, a wraz z nim mnóstwo istotnej pracy, którą musimy wykonać w naszym ogrodzie. Najważniejsze czynności, o których nie zapominamy to plewienie  i regularne podlewanie. Słoneczka bardzo chętnie uczestniczą w pielęgnacji naszego przedszkolnego warzywnika i szklarni. Ziemniaczki już podsypane, truskawki gracowane a w szklarni powyrywane trawki i niepotrzebne roślinki.

Dzieci doskonale wiedza, że jeśli nie zapomnimy o żadnych zabiegach pielęgnacyjnych, będziemy mogli cieszyć się pięknym, zielonym i cudownie pachnącym ogródkiem warzywnym. A już niedługo popróbujemy wychodowanych samodzielnie owoców i warzyw.