Lekcja biblioteczna w Słoneczkach

Utworzono dnia 15.05.2021

13.05.2021r. dzieci z grupy Słoneczka gościły Panią Basię – kustosza z  Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej im. Z. Herberta w Łęcznej. Spotkanie odbyło się  z okazji Tygodnia Bibliotek pod hasłem „Znajdziesz mnie w bibliotece” w przedszkolnym ogrodzie.

Pani Basia przeczytała dzieciom opowiadanie z książki pt.: „Kicia Kocia w bibliotece”.  Przedszkolaki miały okazję obejrzeć kartę czytelniczą, książkę z autografem oraz książki dla dzieci i ich rodziców, zachęcające do czytania i kartę do zbierania naklejek  z projektu „Mała książka wielki człowiek”. Na zakończenie lekcji bibliotecznej Słoneczka otrzymały zakładki do wypożyczonych książek w ramach akcji „Koszyk z książkami”.

Każde spotkania z Panią Basią wnoszą wielką radość wśród dzieci i zaszczepiają w nich chęć rozwijania zainteresowań czytelniczych.

Dziękujemy za mile spędzone chwile z książką, wśród majowej przyrody.

Lekcja biblioteczna w Słoneczkach

Utworzono dnia 15.05.2021, 21:38