Przedstawienie bożonarodzeniowe ,, Opowieści Gwiazdki”

Utworzono dnia 28.12.2021

,,Słoneczka” już od listopada przygotowywały się wraz ze swoimi wychowawczyniami do jasełek. Tworzyliśmy stroje , rekwizyty, dekoracje. Czas spędzony podczas przygotowywania występu był wyjątkowy. Dzieci ćwiczyły swoje role, śpiewały kolędy i pastorałki oraz wykonywały układ taneczno – ruchowy. Całemu nagraniu towarzyszyła podniosła, pełna radości świąteczna atmosfera. Przedszkolaki w rolach gwiazdek, aniołków, reniferów oraz Maryi i Józefa, świetnie poradziły sobie z tremą, dzielnie każdy wyrecytował, wyśpiewał oraz zabłysnął podczas magicznego tańca z lampionami do utworu pt. ,,Noel”. Celem tej uroczystości było wprowadzenie w radosną atmosferę oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas nagrania inscenizacji, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień dzieci oraz nabywanie odwagi i śmiałości podczas występu przed kamerą.

Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz galerii zdjęć z tej pełnej magii uroczystości.

Przedstawienie bożonarodzeniowe ,, Opowieści Gwiazdki”

Utworzono dnia 28.12.2021, 01:32