Deklaracja o kontynuacji wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2022/2023

Utworzono dnia 08.02.2022

Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Łęcznej informuje, że w związku ze zbliżającą się rekrutacją na rok szkolny 2022/2023, rodzice dzieci uczęszczających w bieżącym roku szkolnym do przedszkola, powinni złożyć deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego do 21.02.2022 r.

Deklarację będzie można pobrać w przedszkolu lub w poniższym załączniku. Dzieci już uczęszczające do przedszkola zostają przyjęte wyłącznie na podstawie deklaracji. Brak deklaracji we wskazanym ustawowo terminie spowoduje, że dzieci będą podlegały rekrutacji na zasadach ustawowych.

Rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów składania deklaracji:

1. Wysłanie skanu podpisanej deklaracji drogą mailową na adres placówki: przedszkole1leczna@onet.pl

2. Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do placówki.

Postępowanie rekrutacyjne na wolne miejsca w przedszkolu rozpocznie się 1 marca 2022 roku, kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2022/2023. Szczegółowe informacje o rekrutacji wraz z harmonogramem zostaną zamieszczone na stronie przedszkola.

ZAŁĄCZNIKI:

Licznik odwiedzin: