Utworzono dnia 04.06.2023

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń!

W naszym przedszkolu Dzień Dziecka obchodziliśmy 2 czerwca. Tego dnia zadbaliśmy o to, aby ten dzień różnił się od zwykłego dnia. Wszystkie grupy w tym dniu miały mnóstwo atrakcji. Były dmuchańce, na których czas upływał nam radośnie na beztroskim hasaniu. Na placu mogliśmy łapać kolorowe bańki mydlane oraz spróbować swoich sił i samemu zrobić ogromną bańkę :-) W tym jak ważnym dniu przenieśliśmy się również do kina, aby móc obejrzeć bajkę oraz zjeść chrupiący popcorn. Wszystkie przedszkolaki również mogły się pogościć przy poczęstunku.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie Dnia Dziecka!

To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej :)

Utworzono dnia 04.06.2023, 22:15

Licznik odwiedzin: