Utworzono dnia 29.11.2022

24 listopada w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji „ŚWIATOWEGO DNIA PLUSZOWEGO MISIA”. Tego dnia wszystkie dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione pluszaki. W sali „Krasnoludków”  czekała na przedszkolaków niespodzianka – czyli spotkanie z „ Kubusiem Puchatkiem” oraz krótkie przedstawienie w wykonaniu dzieci i Misia. Aby uczcić urodziny Misia dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych przygotowały dla niego niespodzianki w postaci przepięknych wierszyków recytowanych przez  bardzo zdolnych małych artystów. Przedszkolaki wykazały się ogromną wiedzą na temat życia niedźwiadków; ich wyglądu, zwyczajów i odżywiania. Bez trudu rozpoznawały na obrazkach postacie z różnych bajek o misiach, nie miały również problemu z przyporządkowaniem słuchanych fragmentów muzyki do konkretnych bajek. Jak to zazwyczaj bywa na urodzinach cala społeczność Przedszkola zaśpiewała Misiowi tradycyjne „ STO LAT”  a Pani Dyrektor obdarowała jubilata przepięknym i bardzo, bardzo słodkim tortem. Wszystkie dzieci wraz ze swoimi pluszakami bawiły się i tańczyły przy „ misiowej” muzyce, a dziecięco – pluszakowy pociąg dostarczył dzieciom wiele radości. Na zakończenie spotkania „Kubuś Puchatek” obdarował każdą przedszkolną grupę swoja „balonową” podobizną oraz słodką niespodzianką.

BYŁO BARDZO MISIOWO I WESOŁO :)

Utworzono dnia 29.11.2022, 00:22

Licznik odwiedzin: