Europejski Dzień Logopedy

Utworzono dnia 07.03.2024

Dnia 7 marca dzieci z grupy "Muchomorki" udały się do Biblioteki przy ul. Bożnicznej 21, aby wspólnie z Panią Agnieszką Dybich, logopedą z naszego przedszkola, świętować Europejski Dzień Logopedy. Dzieci dowiedziały się, na czym polega zawód logopedy, z kim pracuje i współpracuje specjalista od mowy, dlaczego tak ważna jest jego praca. Podzieliły się również własnymi doświadczeniami z kontaktów z logopedą. Spotkaniu towarzyszyły zabawy artykulacyjne i językowe, słuchanie piosenek o tematyce logopedycznej. Pani Basia zaprezentowała dzieciom pozycje rozwijające mowę dzieci. Zachęcamy Dzieci i Rodziców do korzystania z zasobów łęczyńskich bibliotek. Znajdują się w nich bogate zbiory książek, które mogą być bardzo pomocne we wspieraniu rozwoju mowy dzieci.

Europejski Dzień Logopedy

Utworzono dnia 07.03.2024, 20:30