JAGÓDKI i MUCHOMORKI w Pracowni Mikołaja

Utworzono dnia 30.11.2022

Stare baśnie i legendy mówią o tym, że pracownia Świętego Mikołaja mieści się na biegunie północnym, pracują w niej zwinne Elfy, a Mikołaj w swoim zaprzęgu ma wiele reniferów…

W dniu 29 listopada grupa Jagódek i Muchomorków wybrała się na wycieczkę do Lublina, aby odwiedzić magiczną Pracownię Świętego Mikołaja, która powstała w restauracji Portofino nad Zalewem Zemborzyckim. Na przedszkolaków czekał tam najprawdziwszy Mikołaj oraz niezapomniane atrakcje, m.in.: inspirujące gry i zabawy, wspólne śpiewanie i tańce, kreatywne zajęcia plastyczne i cukiernicze, podczas których dzieci, z pomocą Elfów oraz Pani Mikołajowej przygotowały świąteczne pierniczki. Dzieci miały możliwość wysłuchania, opowiadanych przez Św. Mikołaja niezwykłych historii z Laponii, a Pani Mikołajowa poczęstowała dzieci pyszną lemoniadą. W zamian, przedszkolaki zaśpiewały piosenkę o Mikołaju, która wszystkich zachwyciła i sprawiła wiele radości, zwłaszcza Mikołajowi. Na koniec, każdy z uczestników otrzymał specjalny dyplom Pomocnika Świętego Mikołaja i zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia. Dodatkową atrakcją dla dzieci był obiad w restauracji Portofino. Każde dziecko otrzymało  „Przysmak Mikołaja” – nuggetsy z frytkami. Był to dzień pełen wrażeń, dzieci nie nudziły się ani przez chwilę i spędziły wesoło i kreatywnie czas.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom Jagódek za pomoc w zorganizowaniu wycieczki.

JAGÓDKI i MUCHOMORKI w Pracowni Mikołaja

Utworzono dnia 30.11.2022, 00:09