„Jaś i Małgosia” w wykonaniu grupy teatralnej „Rodzice Dzieciom”

Utworzono dnia 10.06.2023

W naszym przedszkolu prężnie działa teatr Rodziców pod nazwą „Rodzice Dzieciom”, który prowadzi pani Agnieszka Dubaj wychowawczyni grupy Krasnoludki. Przyświecają nam takie cele jak: przybliżenie dzieciom literatury dziecięcej, zacieśnianie więzi rodzinnych, stworzenie warunków do współpracy rodzice – przedszkole i wreszcie, sprawienie radości i niespodzianki dzieciom.

W poniedziałek 5 czerwca grupa teatralna  przygotowała dla przedszkolaków kolejną niespodziankę – spektakl teatralny pt. „Jaś i Małgosia”. Mamy zaprezentowały swoje talenty aktorskie, taneczne i wokalne dostarczając odbiorcom wielu radosnych przeżyć.

OBSADA AKTORSKA SPEKTAKLU:

Mama – p. Anna Chlebeń - mamusia Bartusia z grupy Muchomorki

Narrator – p. Joanna Kozłowicz mamusia Olusia z grupy Słoneczka,

Małgosia – p. Paulina mamusia Nadii z grupy Jagódki

Jaś – p. Katarzyna Kuzioła mamusia Franusia z grupy Słoneczka,

Baba Jaga – p. Agnieszka Elert mamusia Stasia z grupy Krasnoludki,

Widzowie mogli podziwiać nie tylko kunszt aktorski, ale także wspaniałe kostiumy, rekwizyty, scenografię oraz oprawę dźwiękową. Gdy bajka dobiegła końca widzowie gromkimi brawami nagrodzili aktorów.

Rodzice mogą być naprawdę z siebie dumni, bowiem sprawili swoim występem ogromną radość i niespodziankę wszystkim obecnym.

Wszystkim aktorom dziękujemy za całokształt, za wsparcie, poświęcony czas, pozytywne nastawienie, dobry humor, którego nie brakowało na próbach, za to, że jesteście i, że możemy zawsze na Was liczyć.

„Jaś i Małgosia” w wykonaniu grupy teatralnej „Rodzice Dzieciom”

Utworzono dnia 10.06.2023, 10:21

Licznik odwiedzin: