Model Wsparcia Międzysektorowego

Utworzono dnia 26.11.2022

Miło nam poinformować, że w ramach współpracy z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną w Łęcznej nasze przedszkole przystąpiło do realizacji ogólnopolskiego projektu Model Wsparcia Międzysektorowego na rzecz zintegrowanych działań wobec dzieci, uczniów i rodzin.

Projekt innowacyjno - wdrożeniowy w zakresie oceny funkcjonalnej polegający na badaniu i opracowaniu modelowych rozwiązań na rzecz świadczonego lokalnie międzysektorowego wsparcia dla dzieci, uczniów i rodzin na podstawie metodyki oceny funkcjonalnej.

Ten innowacyjny model zakłada zintegrowanie działań różnych instytucji świadczących pomoc dziecku i rodzinie
(sektor edukacji, zdrowia, pomocy społecznej) poprzez stworzenie sieci współpracy.

Licznik odwiedzin: