Poranki z książką

Utworzono dnia 21.01.2022

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna im. Z. Herberta w Łęcznej w ramach promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury dziecięcej wspiera nasze przedszkole w działaniach czytelniczych przy realizacji projektu „Cała Łęczna czyta przedszkolakom” oraz wdrażaniu  programu autorskiego „Czytajmy razem” – który dotyczy kształtowania postawy aktywnego słuchacza i czytelnika literatury dziecięcej.

We współpracy z Panią Basią – kustosz biblioteki zorganizowaliśmy „Czwartkowe poranki z książką” gdzie dzieciom czytają zaproszeni goście. Z tej okazji Pani Basia przyjęła zaproszenie od naszych milusińskich do „Czytania na ekranie” z książką „Dzień Babci i Dziadka”. Z uwagą i zainteresowaniem dzieci wysłuchały opowiadania o przygotowaniach Fenka do tak niezwykłego Święta. Dzięki takim spotkaniom dzieci rozwijają swoją wyobraźnię, poszerzają wiedzę oraz zainteresowanie książkami.

Dziękujemy Pani Basi za zaangażowanie i zapraszamy chętnych do promowania czytelnictwa wśród najmłodszych.

Na bieżąco będziemy relacjonować przyszłe działania i spotkania a poniżej fotorelacja z ostatnich zajęć w formie on – line.

Poranki z książką

Utworzono dnia 21.01.2022, 22:46