Przygody Fenka „Emocje”- spotkanie czytelnicze w ramach projektu „Cała Łęczna czyta przedszkolakom”

Utworzono dnia 29.02.2024

28 lutego nasze przedszkole odwiedziły p. Izabela Bogusz pedagog i p. Anita Piechota psycholog z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Łęcznej. Pani Izabela w ramach realizowanego przez nasze przedszkole projektu „Cała Łęczna Czyta Przedszkolakom” przeczytała dzieciom bajeczkę Przygody Fenka „Emocje”. Dzieci z zaciekawieniem słuchały kolejnych przygód Fenka i wzięły udział w pogadance na temat odczuwania emocji.

Dzięki takim spotkaniom kształtujemy u dzieci zainteresowania czytelnicze i realizujemy współpracę ze środowiskiem lokalnym.

Utworzono dnia 29.02.2024, 17:30

Licznik odwiedzin: