Zajęcia grupowe z Inspektorem Krokodylem

Utworzono dnia 18.02.2022

„Uczucia są bardzo ważną potrzebną częścią naszego życia. Dzięki nim przygotowujemy się do tego, by poradzić sobie w różnych sytuacjach, jakie przynosi codzienne życie.”

W ramach pomocy i pracy psychologicznej w naszym przedszkolu odbywają się zajęcia grupowe. Ostatnio psycholog p. Weronika rozpoczęła zajęcia z dziećmi, które pozwolą im w łatwy i przyjazny sposób rozpoznawać, nazywać oraz okazywać emocje, a także radzić sobie z nimi.

Dzieci poznają Inspektora Krokodyla oraz jego magiczny wynalazek Uczuciometr na którym można rozpoznać oraz zmierzyć nasilenie uczuć. Zajęcia na podstawie książki „Uczuciometr Inspektora Krokodyla” autorstwa Susanny Isern bardzo przypadły dzieciom do gustu. Świetnie się bawiły oraz uczyły.

Zajęcia będą trwały jeszcze przez następny semestr !

Zajęcia grupowe z Inspektorem Krokodylem

Utworzono dnia 18.02.2022, 21:41