Eko kanapki w wykonaniu Krasnoludków

Utworzono dnia 30.04.2021

Krasnoludki podjęły wielkie wyzwanie – miały przygotować dla siebie niezwykłe – śmieszne, kolorowe i pyszne Eko kanapki z wcześniej zakupionych  w sklepie Eko produktów. Na początku przypomniały sobie zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas posługiwania się nożem. Po starannym umyciu rączek  i założeniu fartuszków wszyscy zabrali się do pracy. Dzieci samodzielnie smarowały pieczywo masłem, a następnie układały na kromkach wybrane przez siebie produkty. Można śmiało powiedzieć, że zadanie wykonały doskonale. Podczas robienia kanapek kształciły odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijały kreatywność, wyobraźnię oraz dbałość o higienę. Okazało się, że dzieci jednak lubią warzywa, a najlepiej smakują im kanapki zrobione własnoręcznie, które wyglądały pięknie, kolorowo i zawierały mnóstwo witamin. Nawet  największe niejadki zjadły swoją porcję z apetytem.

Eko kanapki w wykonaniu Krasnoludków

Utworzono dnia 30.04.2021, 00:51