Zajęcia relaksacyjne w grupie „Jagódki”

Utworzono dnia 20.03.2022

Hałas, stres, pośpiech, poruszenie i niepokój stają się coraz częściej nieodłącznymi elementami współczesnego świata. Wzrasta tempo codziennego życia. Dorosłym łatwiej jest poradzić sobie z negatywnymi emocjami, potrafią znaleźć przyczynę złego samopoczucia i tak pokierować własną aktywność, aby rozładować napięcia emocjonalne. Inaczej jest z dziećmi – zadaniem nas dorosłych jest znalezienie i zorganizowanie pewnych metod, które pozwolą najmłodszym wyciszyć się, zrelaksować, dodatkowo czerpiąc z tego przyjemność i zabawę. Z takimi propozycjami odwiedziły grupę „Jagódki” panie z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Łęcznej. Dzieci miały okazję uczestniczyć w wielu zabawach relaksacyjnych – z piórkami, masażem, wyciszającymi instrumentami. Przedszkolaki w pełnym skupieniu i uwadze poddawały się kolejnym aktywnościom. Atmosfera podczas zajęć udzieliła się wszystkim – byliśmy wyciszeni, zrelaksowani i pełni pozytywnych emocji.

Zajęcia relaksacyjne w grupie „Jagódki”

Utworzono dnia 20.03.2022, 20:03