Dzień Babci i Dziadka w grupie „Jagódki”

Utworzono dnia 17.01.2023

Kochana Babuniu i Dziadziu

przyjmijcie od wnuków życzenia,

aby się spełniły wszystkie Wasze marzenia,

żeby Babcia zawsze dobre zdrowie miała

i razem z Dziadziusiem bardzo się kochała.

Dla Babć i Dziadków wnuczęta są radością życia, a dzieci wychowujące się w bliskości z najstarszym pokoleniem są szczęśliwsze. Zainteresowanie pełne miłości, troskliwości, chęć obdarowywania – wszystkie te starania i uczucia jakimi Dziadkowie darzą dzieci, wzbogacają dziecięcy świat uczuć i doświadczeń o pozytywne wartości.

Z uwagi na to, że w tym roku szkolnym Dzień Babci  i Dziadka przypada w czasie ferii, Jagódki postanowiły uczcić to święto uroczystością online. Przygotowały życzenia dla Babć i Dziadków oraz taniec, by  w ten sposób podziękować za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochane Babcie i Dziadkowie, przygotowały również laurki i wraz z życzeniami przesłały słodkie buziaki.

Wszystkie Babcie i Dziadków zapraszamy na występ wnuków online.