Teatralne spotkanie Jagódek z baśniami Andersena

Utworzono dnia 25.02.2023

Dnia 22 lutego 2023r grupa „Jagódki” wybrała się do pobliskiego Świdnika na spektakl słynnego duńskiego pisarza, wystawiony przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa pt. „Baśnie Pana Andersena”. Wydarzenie odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury. Była to opowieść o tym, jak pan Andersen zasmucony faktem, że dzieci nie czytają już jego baśni, postanawia je zabrać. Z decyzją nie chcą się jednak pogodzić bohaterowie jego najsłynniejszych opowieści – Brzydkie Kaczątko oraz Kaj i Gerda z „Królowej Śniegu”. Wspólnie próbują znaleźć sposób, by wpłynąć na decyzję pisarza i udowodnić mu, że współczesne dzieci znają i kochają jego historie.

Był to bardzo udany wyjazd, przedstawienie teatralne wszystkim podobało się, dzieci były bardo zadowolone.

Teatralne spotkanie Jagódek z baśniami Andersena

Utworzono dnia 25.02.2023, 22:34