Magiczne obrazy 3D

Utworzono dnia 18.06.2023

Istnieje taki rodzaj obrazków, na których ukrywają się obiekty 3D, które można dostrzec przez okulary z filtrem czerwonym i niebieskim. Na początku mogą wydawać się jedynie zlepkiem przypadkowych elementów ułożonych dość chaotycznie. Oglądanie reprodukcji obrazów zgromadzonych w sali przedszkolnej było okazją do bezpośredniego podziwiania i poznawania dzieł sztuki wybitnych malarzy.

Pani Dyrektor prezentując dzieła sztuki zaskakiwała wspaniałymi ciekawostkami dotyczącymi eksponatów prezentowanych na sztalugach. To było wyjątkowo ciekawe i obfitujące w mnóstwo wrażeń spotkanie ze sztuką. Najbardziej zachwyciły dzieci krajobrazy z zamkami na wzgórzu, pięknie namalowane, jakby składały się z pikseli.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Magiczne obrazy 3D

Utworzono dnia 18.06.2023, 00:35