Utworzono dnia 15.09.2022

W dniu 15 września 2022 roku w grupie MUCHOMORKI świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki - to święto kreatywności, którego inspiracją stała się książka Petera H. Reynoldsa "Kropka". Książka opowiada o małej dziewczynce Vashti, która nie chciała rysować, bo nie wierzyła w swoje umiejętności. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, TALENTY.

Celem zajęć  było wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcenie ich do tworzenia, i działania. Dzień Kropki to również dzień odwagi i zabawy. Przedszkolaki dostrzegły również,  że świat składa się z kropek małych i dużych. Kropki gościły w zabawach ruchowych, plastycznych  jak i matematycznych. Tego dnia było bardzo kolorowo i wesoło.

Utworzono dnia 15.09.2022, 20:39