Poczytaj mi Mamo! Poczytaj mi Tato!

Utworzono dnia 09.02.2023

Codzienne czytanie dziecku jest najskuteczniejszą metodą wychowania czytelnika – człowieka samodzielnie myślącego z bogatą wyobraźnią, który umie radzić sobie w życiu.Zajęcia prowadzone w ramach realizacji programu „Czytajmy razem” pozwalają dzieciom ciekawie i atrakcyjnie spędzić czas z książką i rodziną. Przynoszą wiele korzyści zarówno przedszkolakom jak i dorosłym.

Z wielką  radością odwiedzamy Bibliotekę – krainę bajek i baśni w każdy poniedziałek wraz z grupą przedszkolną oraz z rodzicami. Dla wszystkich to nowe doświadczenie. Dzieci chętnie uczestniczą w spotkaniach czytelniczych, są aktywne  i zaangażowane w to, co dzieje w bajkach i baśniach. Dzięki uczestnictwu w projekcie „Cała Łęczna czyta przedszkolakom”  i dzieci i dorośli odkrywają w sobie talent pedagogiczny,  aktorski.

Poczytaj mi Mamo! Poczytaj mi Tato!

Utworzono dnia 09.02.2023, 21:55