Urodziny Zalatki

Utworzono dnia 26.01.2023

Urodziny w naszym przedszkolu to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat niezwykłej przygody, która na długo pozostaje w pamięci solenizanta. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć.  Wiele radości sprawia  dzieciom kiedy mogą bawić się wspólnie z koleżankami i kolegami w przedszkolu.

Tym razem swoje święto miała ZLATKA!!!

Na początku dzieci zaprosiły jubilatkę na specjalnie przygotowane dla niej krzesełko. Wspólnie zaśpiewaliśmy słynne "STO LAT", złożyliśmy życzenia urodzinowe i wręczyliśmy mały upominek. Był czas na słodki poczęstunek i zabawę przy muzyce. Dzieci bawiły się wspaniale. Jeszcze raz składamy najlepsze życzenia!

Zlatoslava 5 lat Uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów. Przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego wspaniałego!

Urodziny Zalatki

Utworzono dnia 26.01.2023, 20:29