Dzień Rodziny u Skrzatów

Utworzono dnia 10.06.2023

"KOCHAM CIĘ MAMO,

KOCHAM CIĘ TATO"

30 maja Skrzaciki zaprosiły swoich rodziców na występ przygotowany z okazji Święta Rodziny. Na początku dzieci pięknie powiedziały wiersze, zaśpiewały piosenki i zatańczyły taniec. Na koniec programu artystycznego, maluchy wręczyły rodzicom przygotowane prezenty wraz z życzeniami. Druga część wspólnego Dnia Rodziny miała charakter animacyjno – sportowy, który rozpoczął się rozgrzewką przy muzyce poprowadzonej przez niezastąpioną p. Agnieszkę z ,,Animowanki”, gdzie wszyscy wspólnie przygotowali swoje ciało poprzez do różnych zabaw i konkurencji sportowych. Oj co się tu działo! Gwar, śmiech i radość słychać było w całym przedszkolu. Wszyscy doskonale się bawili pokonując trudy różnych konkurencji. Dzieci wspólnie z rodzicami rozgrywali wiele konkurencji m. in. zabawa w pająka, slalom z googlami na głowie, tatusiowie mogli wykazać się ubijając pianę z białek, a mamy pokazały jak wkręcać nakrętki na śrubki i wiele innych. Rodzinny zabawy był doskonałą formą integracji dzieci z rodzicami i nauczycielkami, a przede wszystkim była to okazja do dobrej wspólnej zabawy. Spotkanie z rodzicami zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom oraz dzieciom za wspólną zabawę.

Dzień Rodziny u Skrzatów

Utworzono dnia 11.06.2023, 00:01