Obchodzimy Dzień Uśmiechu wraz z Kicią Kocią

więc wesołe buźki mamy!

Każdy mały człowiek wie

jak należy witać dzień.”

7 października Skrzaciki włączyły się wraz z Kicią Kocią w obchody Światowego Dnia Uśmiechu. Pomysłodawcą radosnego święta jest Harvey Ball, autor symbolu żółtej uśmiechniętej buzi. Głównym celem jest uświadomienie dzieciom znaczenia optymistycznego podejścia do życia. Uśmiech nic nas nie kosztuje, a jak wiele może znaczyć dla drugiego człowieka. Dzielmy się nim, każdego dnia. W tym dniu wysłuchaliśmy książeczki pt. ,, Kicia Kocia Mówi dzień dobry”, już wiemy, że uśmiech na twarzy drugiego człowieka może pojawić się gdy powiemy magiczne słowo ,,dzień dobry”. Dzieci wraz z Kicią Kocia ustaliły nasze grupowe powitanki: piąteczka, żółwik, cześć. Przedszkolaki uczestniczyły w wielu zabawach i pląsach przy muzyce do których biletem wstępu był uśmiech od ucha do ucha. Był to dzień pełen radości i wesołej zabawy.

Wszystkim przedszkolakom życzymy, aby uśmiech gościł na ich twarzy zawsze, nie tylko od święta.

Obchodzimy Dzień Uśmiechu wraz z Kicią Kocią

Utworzono dnia 14.10.2022, 00:37