Krasnoludki i Mikołaj

Utworzono dnia 08.12.2022

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci z grupy Krasnoludki już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do naszego przedszkola, pukając w okienka. Zanim zaczął odwiedzać dzieci, obejrzał na wystawie przygotowane przez nich  prace. Chyba był bardzo zadowolony z efektów, bo uśmiech nie schodził mu z twarzy. Krasnoludki zaśpiewały piosenkę dla Mikołaja a on wręczył prezenty. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tego spotkania.

Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś przedszkolakom!

Do zobaczenia za rok!

Krasnoludki i Mikołaj