Edukacyjna fuzja: Pogodowe ubrania na lekcji angielskiego!

Utworzono dnia 27.02.2024

Nasze ostatnie zajęcia z języka angielskiego w przedszkolu były niezwykle kreatywne i interaktywne! Połączyliśmy nazwy ubrań z pogodą, co było świetnym sposobem na utrwalenie słownictwa i rozwijanie umiejętności komunikacyjnych. Następnie poznaliśmy rymowankę z gestami, która opowiadała o różnych warunkach pogodowych, co sprawiło dzieciom wiele radości i zachęciło do aktywnego udziału. Poza tym, bawiliśmy się także w prezentera pogody, gdzie dzieci miały okazję zapowiadać pogodę dla naszego kraju. To świetna zabawa nie tylko rozwijająca umiejętności językowe, ale również uczyła dzieci obserwacji i opisywania otaczającego świata. Wszyscy wspaniale się bawiliśmy, udając prawdziwych prezenterów pogody i przekazując informacje o tym, czy będzie słonecznie, deszczowo czy wietrznie. Było to nie tylko edukacyjne, ale i bardzo inspirujące do twórczej zabawy!

Edukacyjna fuzja: Pogodowe ubrania na lekcji angielskiego!

Utworzono dnia 27.02.2024, 21:54