Hello spring!

Utworzono dnia 24.04.2024

Witamy wiosnę w naszym przedszkolu w niezwykłym stylu. Nasze zajęcia języka angielskiego są pełne energii i kreatywności, a dzieci uczą się słownictwa wiosennego w sposób niezwykle angażujący.

Zaczynamy od serdecznego powitania wiosny poprzez uroczą rymowankę i piosenkę, które wprawiają dzieci w wesoły nastrój i wprowadzają je w magiczną atmosferę tego sezonu. Ale to nie koniec! Wykorzystujemy również kolorowe piłki jako technikę pamięciową, aby utrwalić nowe słówka w umysłach naszych małych uczniów. Rzucając właściwą piłeczką, dzieci wymieniają się nazwami elementów wiosennego krajobrazu, takimi jak kwiaty, motyle, ptaki czy deszcz. Ta dynamiczna metoda uczenia się angażuje nie tylko umysł, ale także ciało, co sprawia, że proces nauki jest jeszcze bardziej efektywny i przyjemny.

Nasze zajęcia języka angielskiego to nie tylko nauka słówek, to także budowanie więzi społecznych i rozwijanie umiejętności komunikacyjnych. Dzieci nie tylko uczą się nowego języka, ale także rozwijają się jako kreatywne i pewne siebie jednostki. Zapraszamy wszystkie dzieci do naszego przedszkola, gdzie nauka jest przygodą pełną kolorów i uśmiechów!

Hello spring!

Utworzono dnia 24.04.2024, 22:46