MY CLOTHES - wielkie pranie

Utworzono dnia 21.02.2024

Widok, który teraz oglądasz, przenosi nas w świat kreatywnych naukowych zajęć z języka angielskiego w naszym przedszkolu! Na zdjęciach widać naszych małych uczniów, którzy biorą udział w fascynujących zajęciach dotyczących ubrań.

W centrum uwagi znajduje się wielka, kolorowa pralka zrobiona z kartonu, która przyciąga uwagę każdego malucha. Ubrania na kartonowej pralce są przykładem praktycznej lekcji o nazwach różnych elementów garderoby w języku angielskim. Dzieci z zaciekawieniem podchodzą do pralki, wskazując i wymieniając nazwy ubrań, które widzą.

Atrakcyjne karty z obrazkami ubrań wzbudzają ciekawość i zachęcają dzieci do nauki poprzez zabawę. Korzystając z kolorowych spinaczy i sznurka, dzieci przymocowują karty do pralki, ucząc się przy tym nowych słówek i rozwijając swoje umiejętności manualne.

To niezwykłe połączenie nauki i zabawy sprawia, że nauka języka angielskiego staje się przyjemnością, a dzieci są pełne entuzjazmu i zaangażowania w każde zajęcia. To właśnie tutaj, w naszym przedszkolu, rodzi się miłość do nauki i odkrywania świata!

MY CLOTHES - wielkie pranie

Utworzono dnia 21.02.2024, 22:22