Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Przedszkole Publiczne Nr 1 w Łęcznej

AKTUALNOŚCI, strona 1:

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Polak mały - patriotyzm widziany oczami dziecka"

Utworzono dnia 30.06.2022

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Nadrybiu zorganizował Powiatowy Konkurs Plastyczny „Polak mały – patriotyzm widziany oczami dziecka”. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Łęczyński.

Celem konkursu było promowanie wśród dzieci idei patriotyzmu oraz kształtowanie poczucia więzi emocjonalnej, społecznej i kulturowej z własnym narodem, ojczyzną, jej historią i tradycjami...

czytaj dalej na temat: Powiatowy Konkurs Plastyczny "Polak mały - patriotyzm widziany oczami dziecka"

Festiwal Talentów i Piosenki Angielskiej

Utworzono dnia 29.06.2022

Przed szeroką publicznością naszej przedszkolnej społeczności w wyjątkowych okolicznościach przyrody mogliśmy podziwiać wokalne, taneczne, oraz recytatorskie zdolności dzieci ze wszystkich grup wiekowych...

czytaj dalej na temat: Festiwal Talentów i Piosenki Angielskiej

Misja "Czyste powietrze"

Utworzono dnia 23.06.2022

Z radością informujemy o wynikach Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Misja: Czyste powietrze. Projekt: Smogożerca”, który odbywał się w ramach kampanii „Lubelskie dla środowiska”. Konkurs zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego wraz z partnerami: Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz Kuratorium Oświaty...

czytaj dalej na temat: Misja "Czyste powietrze"

Mgiczne Ogrody

Utworzono dnia 23.06.2022

Wycieczka do Magicznych Ogrodów to ciąg dalszy atrakcji dla dzieci z okazji ich święta. 15 czerwca z samego rana dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych ulokowały się w autokarach, zapięły pasy bezpieczeństwa  i   wyruszyliśmy na wycieczkę  do Magicznych Ogrodów w celu poszukiwania niezwykłych przygód, odkrywania tajemnic i doświadczania wspaniałych wrażeń...

czytaj dalej na temat: Mgiczne Ogrody

Święto Dzieci

Utworzono dnia 22.06.2022

W naszym Przedszkolu w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka dzieci mogły skorzystać z wielu wspaniałych atrakcji. Największym zainteresowaniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie, na których zabawa była rewelacyjna, aczkolwiek wirujące w powietrzu obłoki mydlanych baniek i samodzielne ich puszczanie sprawiło dzieciom nie mniejszą radość...

czytaj dalej na temat: Święto Dzieci

Festiwal Piosenki i Tańca „Debiuty”

Utworzono dnia 13.06.2022

7 czerwca nasze przedszkole na Festiwalu Piosenki i Tańca Debiuty reprezentowały  dzieci z dwóch grup: Słoneczek i Krasnoludków....

czytaj dalej na temat: Festiwal Piosenki i Tańca „Debiuty”

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,, Magiczny świat pszczół”

Utworzono dnia 08.06.2022

W ramach obchodzonego w naszym przedszkolu "Dnia Pszczoły" został ogłoszony konkurs plastyczny pt. "Magiczny świat pszczół" w którym udział wzięły również dzieci z Oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 w Łęcznej. Wpłynęło do nas dużo ciekawych, kolorowych i zgodnych z tematyką prac...

czytaj dalej na temat: Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,, Magiczny świat pszczół”

VIII Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa

Utworzono dnia 08.06.2022

4 czerwca 2022r. na stadionie GKS „GÓRNIK” ŁĘCZNA odbyła się VIII MIĘDZYPRZEDSZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA pod hasłem „DUŻY I MAŁY TO SPORTOWIEC DOSKONAŁY”...

czytaj dalej na temat: VIII Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa

Międzynarodowy Dzień Dzieci Będących Ofiarami Agresji

Utworzono dnia 02.06.2022

4 czerwca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dzieci będących Ofiarami Agresji. Kampania Społeczna 2022 „Stop Przemocy” organizowana przez Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Łęcznej trafiła również do naszego przedszkola...

czytaj dalej na temat: Międzynarodowy Dzień Dzieci Będących Ofiarami Agresji

Konopnicka wśród przedszkolaków – urodziny patronki

Utworzono dnia 01.06.2022

W związku z przypadającą w maju 180. rocznicą urodzin Marii Konopnickiej, poetki i nowelistki epoki pozytywizmu Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił rok 2022 Rokiem Marii Konopnickiej. Nasze przedszkole noszące imię poetki, włączyło  się w to wydarzenie...

czytaj dalej na temat: Konopnicka wśród przedszkolaków – urodziny patronki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 365

W poprzednim tygodniu: 535

W tym miesiącu: 72

W poprzednim miesiącu: 2352

Wszystkich: 36157